Cyklotrenažéry, kola na Spinning a Indoor cycling

Kola na spinning, Indoor cycling a cyklotrenažéry versus rotopedy.

Kola na Spinning, cyklotrenažéry a indoor cyclingová kola vycházejí z principu rotopedů, jsou ale robustnější a svou konstrukcí vhodnější pro sportovnější použití a spinning v náročných podmínkách fitness, spinning a indoor cycling center.

Kola na Spinning, cyklotrenažéry a indoorcyclingová kola si domů pořizují ti, kdo jsou zvyklí z fitness a spinning center na princip jízdy na těchto kolech a nechtějí se vzdát pocitu z jízdy na profesionálním spinningovém či indoorcyclingovém kole v porovnání s jízdou na rotopedu, a také lidé s větší váhou, protože kola na Spinning  a indoorcyclingová kola jsou konstruována na větší zátěž a jsou o mnoho více stabilnější než klasické rotopedy.

Jízda na rotopedu, spinningovém a indoorcyclingovém kole je prospěšná Vašemu zdraví a kondici.

Pravidelnou jízdou na rotopedu, spinningovém a indoorcyclingovém kole dochází ke zdravé stimulaci srdce, zvýšení kapacity plic, úpravě krevního tlaku, spalování tuku a celkovému zvýšení fyzické kondice. 

Použitá a nová kola na Spinning a indoorcyclingová kola, cyklotrenažéry, rotopedy

V naší nabídce naleznete nejen použitá, ale i nová kola na Spinning, indoor cyclingová kola, cyklotrenažéry a rotopedy od výrobců světoznámých značek s prověřenou kvalitou jako například Schwinn, Star Trac, Tomahawk , Life Fitness, Body Bike, Amadasport a dalších.

Každé námi prodávané kolo na Spinning, indoor cyclingové kolo, cyklotrenažér a rotoped prochází předprodejním servisem.

Cyklotrenažéry, rotopedy, kola na spinning a indoor cycling procházejí před prodejem důkladnou servisní kontrolou při které jsou rozbité a opotřebované díly (řetězy, brzdy, ložiska) vyměněny za nové a poškozený barevný lak na konstrukci spinningových kol je opravený barevným nástřikem.

U nás, jako málo kde, koupíte kvalitní a levné kolo na Spinning, Indoor cycling, cyklotrenažér, nebo rotoped. 

Fitness, spinning a indoor cycling centrům poskytujeme při nákupu většího počtu kol výrazné slevy.